Súprava minisamolepiek na oslavu narodenín

Súprava minisamolepiek na oslavu narodenín

11.00

Nie je na sklade

Popis

Súprava minisamolepiek na oslavu narodenín poteší nielen Vaše dieťa ale aj jeho spolužiakov v škole alebo v škôlke. Malá pozornosť pre deti nemusí byť vždy len sladkosť. Buďte originálni a namiesto sladkostí nachystajte dieťaťu na oslavu narodenín nálepky. Minisamolepky sú pôvodne určené na hodnotenie žiakov. Sú však rovnako použiteľné ako zábavné samolepky pre deti. Na každom hárku je 115 predseknutých nálepiek s rovnakým motívom. Výrobcom je česká firma ARCH Zlín a minisamolepky sú tiež vyrobené v Českej republike.

Balenie obsahuje: 20 hárkov papiera 12 x 17 cm s nálepkami (vzory nálepiek závisia od aktuálneho stavu skladových zásob)

Informácia od výrobcu: https://www.arch-samolepky.cz/auticka

O firme:

ARCH Zlín je český výrobca papierenského tovaru vyrábajúci všetky svoje výrobky v Českej republike. Je špecialistom na samolepky a okenné dekorácie. Využíva originálne technológie a používa top materiály a tlačiarenské farby. Ich filozofiou je najvyššia kvalita a originalita.

Z kapacitných dôvodov nie sme schopní dať všetky výrobky značky ARCH Zlín do nášho e-shopu. V prípade, že máte záujem o ktorýkoľvek iný výrobok značky ARCH, radi pre Vás preveríme dostupnosť a aktuálnu cenu u dodávateľa.

Ďalšie informácie

Výrobca

ARCH (CZ)

Materiál

papier