Nažehľovacia záplata textilná

Nažehľovacia záplata textilná

2.00

  • x Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: Značka:

Popis

Nažehľovacia záplata textilná je kvalitná textilná nažehľovacia záplata vyrobená zo 100% bavlny. Lepiacu vrstvu tvorí polyetylén. Záplaty je možné prať pri 60°C, nie sú však vhodné do sušičiek bielizne.

Použitie: Nažehlovacie záplaty sa nastrihajú do rôznych tvarov, napríklad srdiečok, hviezd, kvapiek a mnoho ďalších. Tieto tvary sa potom nažehlia na odev. Môže sa tak nielen zakryť diera alebo flak na oblečení, ale aj oživiť a doplniť odev, ktorý potom pôsobí veľmi štýlovo. Využívajú sa najmä tam, kde je potrebné spevniť alebo zaplátať niektoré časti odevov (kolená, lokte atď.).

Návod na použitie: Záplatu priložte lesklou stranou na látku (nepoužívajte umelé tkaniny). Potom položte na žehliacu dosku tak, aby aplikácia bola zospodu a cez ňu látka. U naparovacích žehličiek vypnite naparovanie. Prežehlujte z rubovej strany väčším tlakom po dobu 15 – 20 sekund. Potom nechajte látku 15 minut vychladnúť.

Rozmery záplaty sú 17 x 45 cm. Sú dostupné vo viacerých farebných variantoch: odtiene ružovej, malinová, červená, mrkvová, fuchsiová, tyrkysová, zelená, fialová

Obsah balenia: 1 záplata

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

Ďalšie informácie

Materiál

bavlna

Vhodné od veku

neuvedené