flexibilná magnetická tabuľa

Flexibilná magnetická tabuľa

Od: 6.90

Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: , ,

Popis

Flexibilná magnetická tabuľa sa neprikladá na magnetický podklad, ale magnetické výrobky sa prikladajú na fóliu. Na pripevnenie na podkladovú plochu (napr. skriňu alebo stenu) má fólia samolepiacu vrstvu. Z druhej strany má biely lesklý povrch, na ktorý ide písať fixkou. Dá sa použiť ako magnetická nástenka.

Hrúbka fólie je 1 mm, dostupná je v rozmere A3 a A4. Pri výbere vhodného produktu zadajte prosím požadovaný formát tabule.

Pred prilepením fólie na podkladovú plochu dajte fóliu vyrovnať. V prípade, že samolepiace vrstva dostatočne pevne nedrží na podklade (vplyvom tvarovej pamäti tabule, štruktúre podkladu atď.), prosíme pre dokonalú fixáciu použite vhodné lepidlo. Výrobca neodporúča prichytávať na tabuľu obyčajné feritové magnety, na flexibilných magnetických tabuliach nedržia.

Informácie od dodávateľa: http://www.magsy.sk/27677-flexibilna-magneticka-tabula

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

Na stránke výrobcu nájdete aj krátke video o použití magnetickej tabule. Z kapacitných dôvodov nie je možné mať všetky výrobky od spoločnosti Magsy na našom e-shope. V prípade, že máte záujem o niektorú magnetickú fóliu alebo kancelársky magnet, radi pre Vás preveríme aktuálnu cenu a dostupnosť u dodávateľa.

Ďalšie informácie

Farba

biela, čierna

Formát

A3 (297 x 420 mm), A4 (297 x 210 mm)

Vyrobené v

neuvedené

Vhodné od veku

neuvedené