pastelky TRIOCOLOR v laku

Pastelky TRIOCOLOR v laku

Od: 3.80

Popis

Pastelky TRIOCOLOR v laku sú hrubé trojhranné pastelky vo farebnom lakovanom prevedení, vhodné pre malé deti. Sú ergonomické, vhodné na učenie správneho úchopu pera. Farebná stopa na papieri je sýta, sú vhodné na bežné kreslenie. Hrúbka pastelky je 10,4 mm, hrúbka tuhy 5,6 mm, dĺžka pastelky 175 mm. Výrobcom je renomovaná česká firma KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. a pastelky TRIOCOLOR v laku boli tiež vyrobené v Českej republike.

Balenie obsahuje: 6, 12, resp. 24 pasteliek rôznych farieb. Pri výbere produktu vyberte prosím požadované balenie.

Informácia od výrobcu: http://www.koh-i-noor.cz/shop/souprava-pastelek-3hr-tr-11-3154-24

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

Ku tomuto produktu odporúčame dokúpiť strúhadlo 16 mm vhodné na hrubšie pastelky.

O firme:

Spoločnosť KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. je v súčasnosti jedna z najväčších svetových producentov a distribútorov umeleckých, školských a kancelárskych potrieb tej najvyššej kvality. Ponúka kompletný sortiment tovaru v 4 základných radách: umelecký sortiment (ART), školský sortiment (SCHOOL), kancelársky sortiment (OFFICE) a sortiment pre voľný čas (HOBBY).

Z kapacitných dôvodov nie je možné mať kompletný sortiment firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. v našom e-shope. V prípade, že máte záujem o iný produkt z ich ponuky, radi pre Vás preveríme jeho dostupnosť a cenu u dodávateľa.

Ďalšie informácie

EAN

8593539084938

Výrobca

KOH-I-NOOR HARDTMUTH (CZ)

Vhodné od veku

neuvedené