Pastelky POLYCOLOR v plechovom obale

Pastelky POLYCOLOR v plechovom obale

Od: 37.90 Od: 32.00

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Pastelky POLYCOLOR v plechovom obale je súprava 48 ks alebo 72 ks umeleckých pastelových ceruziek POLYCOLOR vhodných na darovanie. Pastelky sú vodostále, jadro je vyrobené z kaolínu, pigmentu a spojiva, ktoré sú preparované mastnotou. Tá spôsobuje priľnavosť k podkladu a znemožňuje rozplavovanie pigmentu vplyvom vody alebo vlhkosti. Kvalita a belosť základného kaolínu určuje farebnú čistotu a jasnosť. Výrobok je pod ochrannou známkou POLYCOLOR. Pastelka je 6-hranná s priemerom 7 mm, priemer tuhy je 3,8 mm, dĺžka pastelky je 175 mm. Pastelka je leštená vo farbe jadra, zahrotená, značená. Výrobcom je renomovaná česká firma KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. a pastelky POLYCOLOR boli tiež vyrobené v Českej republike.

Balenie  obsahuje: 48 ks alebo 72 ks pasteliek v rôznych odtieňoch

Informácia od výrobcu: http://www.koh-i-noor.cz/shop/souprava-pastelek-umeleckych-3827-72

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: dopredaj

O firme:

Spoločnosť KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. je v súčasnosti jedna z najväčších svetových producentov a distribútorov umeleckých, školských a kancelárskych potrieb tej najvyššej kvality. Ponúka kompletný sortiment tovaru v 4 základných radách: umelecký sortiment (ART), školský sortiment (SCHOOL), kancelársky sortiment (OFFICE) a sortiment pre voľný čas (HOBBY).

Z kapacitných dôvodov nie je možné mať kompletný sortiment firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. v našom e-shope. V prípade, že máte záujem o iný produkt z ich ponuky, radi pre Vás preveríme jeho dostupnosť a cenu u dodávateľa.

Ďalšie informácie

EAN

8593539101413

Vhodné od veku

neuvedené

Výrobca

KOH-I-NOOR HARDTMUTH (CZ)

Tvar pastelky

6-hranný

Dĺžka pastelky

175 mm

Hrúbka pastelky

7 mm

Hrúbka tuhy

3,8 mm