farebné papiere KOHÚTIK a JEŽKO

Farebné papiere KOHÚTIK a JEŽKO

Od: 0.70

Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: , , ,

Popis

Farebné papiere KOHÚTIK a JEŽKO sú súbory farebných papierov v papierovom prebale s motívom KOHÚTIK alebo JEŽKO. Hárky sú vyrobené z EKO papiera s plošnou hmotnosťou 80 g/m2. Sú vhodné pre škôlkárov a školákov na výtvarnú výchovu, ale aj rôzne kreatívne práce. Možnosť vystrihovania a skladania rôznych obrazcov a útvarov. Výrobcom je renomovaná slovenská firma Notes a. s. a farebné papiere sú vyrobené na Slovensku.

Motív KOHÚTIK obsahuje 8 listov papiera rôznych farieb formátu A4 – 8 farieb po 1 liste. Farby listov: modrá, zelená, hnedá, červená, sivá, oranžová, čierna, žltá

Motív JEŽKO obsahuje 20 listov papiera rôznych farieb formátu A4 – 10 farieb po 2 listy. Farby listov: modrá, zelená, hnedá, červená, sivá, oranžová, čierna, žltá, chamois, biela

Informácie od výrobcu:

http://www.notes-slavosovce.sk/index.php?id=detail&kat=farebne-papiere_farebne-papiere&i=1&str=1&backlink=

http://www.notes-slavosovce.sk/index.php?id=detail&kat=farebne-papiere_farebne-papiere&i=2&str=1&backlink=

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

O firme:

Firma Notes a. s. vyrába papierenský sortiment, výkresy, farebné papiere, školské zošity a pod. na Slovensku v Betliari. Charakteristickým znakom spoločnosti Notes, a. s. je jej pozitívny vzťah k životnému prostrediu. Realizáciou výrobných procesov priateľských k životnému prostrediu či zavádzaním rôznych šetrných krokov prispieva k jeho ochrane. Jedným z týchto krokov je aj výroba FSC certifikovaných výrobkov.

Z kapacitných dôvodov nie je možné mať kompletný sortiment značky Notes a. s. v našom e-shope. Ak máte záujem o niektorý výrobok z ich ponuky, radi pre Vás preveríme jeho aktuálnu cenu a dostupnosť u dodávateľa.

Ďalšie informácie

Výrobca

Notes, a.s. (SK)

Formát

A4 (297 x 210 mm)

Plošná hmotnosť

80 g/m2

Materiál

papier

EAN

8586009220318