blok farebných papierov

Blok farebných papierov

Od: 1.25

Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: ,

Popis

Blok farebných papierov obsahuje rôznofarebné kartóny lepené s prevesnou obálkou s motívom ježka. Kartón ide ľahko odtrhnúť od väzby. Plošná hmotnosť kartónu je 130 g/m2, čiže je hrubší ako klasický farebný papier. Je vhodný pre škôlkárov a školákov na výtvarnú výchovu, ale aj rôzne kreatívne práce. Možnosť výberu formátu A4 a A3. Výrobcom je slovenská firma Notes a. s. a blok farebných papierov je vyrobený na Slovensku.

Blok obsahuje 20 listov: 10 farieb po 2 listy (červená, čierna, fialová/tmavomodrá, hnedá, modrá, oranžová, ružová, svetlozelená, tmavozelená, žltá). Farebné odtiene listov sa môžu v jednotlivých blokoch líšiť.

Informácie od výrobcu: http://www.notes-slavosovce.sk/index.php?id=detail&kat=skicare_z-farebnych-papierov&i=1&str=1&backlink=

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

O firme:

Firma Notes a. s. vyrába papierenský sortiment, výkresy, farebné papiere, školské zošity a pod. na Slovensku v Betliari. Charakteristickým znakom spoločnosti Notes, a. s. je jej pozitívny vzťah k životnému prostrediu. Realizáciou výrobných procesov priateľských k životnému prostrediu či zavádzaním rôznych šetrných krokov prispieva k jeho ochrane. Jedným z týchto krokov je aj výroba FSC certifikovaných výrobkov.

Z kapacitných dôvodov nie je možné mať kompletný sortiment značky Notes a. s. v našom e-shope. Ak máte záujem o niektorý výrobok z ich ponuky, radi pre Vás preveríme jeho aktuálnu cenu a dostupnosť u dodávateľa.

Ďalšie informácie

Výrobca

Notes, a.s. (SK)

Vhodné od veku

neuvedené

Plošná hmotnosť

130 g/m2

Počet listov

20 listov

Materiál

papier