Modelovacia hmota KERAPLAST

Modelovacia hmota KERAPLAST

Od: 4.60 Od: 3.40

Popis

Modelovacia hmota KERAPLAST je obľúbená modelovacia hmota tvrdnúca pri izbovej teplote. Konečné výrobky je možné ďalej farbiť (temperovými, akrylovými alebo hobby farbami KOH-I-NOOR) a lakovať. Biely a terakotový KERAPLAST o hmotnosti 1000 g ponúkame v tvare hranolu zabaleného do hliníkovej fólie. Výrobcom je renomovaná česká firma KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. a modelovacia hmota KERAPLAST bola tiež vyrobená v Českej republike.

Informácie od výrobcu: http://www.koh-i-noor.cz/shop/hmota-modelovaci-131707-keraplast-terra

Dodacia lehota do Bratislavy v prípade, že tovar nie je na sklade: 3-5 pracovných dní

O firme:

Spoločnosť KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. je v súčasnosti jedna z najväčších svetových producentov a distribútorov umeleckých, školských a kancelárskych potrieb tej najvyššej kvality. Ponúka kompletný sortiment tovaru v 4 základných radách: umelecký sortiment (ART), školský sortiment (SCHOOL), kancelársky sortiment (OFFICE) a sortiment pre voľný čas (HOBBY).

Z kapacitných dôvodov nie je možné mať kompletný sortiment firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. v našom e-shope. V prípade, že máte záujem o iný produkt z ich ponuky, radi pre Vás preveríme jeho dostupnosť a cenu u dodávateľa.

Ďalšie informácie

EAN

8593540011336

Výrobca

KOH-I-NOOR HARDTMUTH (CZ)

Vhodné od veku

nevhodné do 3 rokov