Tovar je ku zákazníkovi prepravovaný Slovenskou poštou, príp. zásielkovou spoločnosťou. Cena za dopravu na území Slovenskej republiky je odvodená od hmotnosti objednaného tovaru nasledovne:

1,75 Eur za tovar do hmotnosti 0,5 kg (doručenie do 2 dní od odoslania, platba na účet vopred)

2,80 Eur za tovar nad hmotnosť 0,5 kg (vyzdvihnutie balíka na pošte, doručenie do 2 dní od odoslania, platba na účet vopred)

V prípade, že chcete za tovar platiť v hotovosti až pri jeho vyzdvihnutí na pošte, účtujeme ku poštovnému príplatok 1 Eur za dobierku.

V prípade, že si želáte poslať tovar kuriérom s doručením nasledujúci deň od odoslania, cena je 6,00 Eur za Expres kuriéra. Potrebná je platba na účet vopred.

Cena za dopravu mimo územie Slovenskej republiky bude stanovená podľa aktuálneho cenníka prepravcu.

 

Ako ušetriť na doprave?

OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE

Vyzdvihnite si tovar osobne na adrese Staré záhrady 8, 821 05 Bratislava. Pri osobnom vyzdvihnutí neúčtujeme dopravu. Termín vyzdvihnutia je potrebné si vopred dohodnúť emailom na info@domasdetmi.sk alebo telefonicky (O2) na 0904 215 846. Je možné komunikovať aj cez Whatsup.

Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti, alebo je možné za tovar zaplatiť vopred na účet vedený v Slovenskej sporiteľni. Pri osobnom odbere nie je možná platba platobnou kartou.

NÁKUP NAD 29 Eur PRI PLATBE NA ÚČET VOPRED

Nakúpte nad 29 Eur a dopravu máte zadarmo. Platí len pri platbe za tovar vopred na účet a doručení na 2 deň od odoslania tovaru.

Ak nie je možné, aby ste si tovar vyzdvihli osobne, pošlite náš link www.domasdetmi.sk svojim kamarátom a známym. Možno si tiež niečo vyberú, náklady na dopravu si rozdelíte a budete mať dobrý dôvod sa zase stretnúť :-)

 

Pekný deň a príjemné nakupovanie Vám želá tím internetového obchodu domasdetmi.sk.